Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

03.12.2023 | niedziela

Wojtek
Pilichowski Band

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
99-119 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Siedzący
Kategoria

Wojtek Pilichowski Band | Conjunction Tour 

Wojtek Pilichowski Band to prawdziwa gratka dla fanów jazz-rocka i fusion. To zespół, który łączy w sobie nie tylko wirtuozerską grę basisty Wojtka Pilichowskiego, najbardziej rozpoznawalnego polskiego basisty na świecie, ale także świetnie zgrany zespół muzyków, którzy potrafią wciągnąć słuchaczy w swoje energetyczne i pełne emocji występy. Ich muzyka to połączenie jazzu, rocka i funku, które tworzą zaskakujące aranżacje i niebanalne kompozycje. Podczas koncertów zespół prezentuje nie tylko muzykę, ale także swoją charakterystyczną estetykę i wyjątkowy styl scenicznego wyrazu. To zespół, który potrafi przekuć swoją pasję i umiejętności w niezapomniane przeżycia muzyczne dla swoich słuchaczy.  

W sierpniu tego roku, odbyła się premiera najnowszej płyty Wojtka Pilichowskiego zatytułowanej „Conjunction”. Na płycie znajdziemy utwory, które pokazują wielowymiarowe umiejętności muzyków i ich niezwykłe wyczucie muzycznej formy.  

Kwartet w składzie: 

Wojtek Pilichowski bass
Dawid Trawicki gitara
Mateusz Krok perkusja
Bartosz Pokrywka instrumenty klawiszowe 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!