Powiększ
Kontrast
wróć
  • jazz top
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

21.05.2024 | wtorek

Tivon
Pennicott

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
119-139 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Siedzący
Kategoria

Tivon Pennicott – amerykański saksofonista, kompozytor, multiinstrumentalista. Kluczowy współtwórca trzech nagrodzonych Grammy albumów: „Radio Music Society” Esperanzy Spalding (Heads Up Interna7onal, 2012) oraz „Liquid Spirit” i „Take Me to the Alley” Gregory’ego Portera (Blue Note, 2013). Współpracował z takimi wizjonerami, jak Roy Hargrove, Ari Hoenig, występował w The Royal Albert Hall, Berliner Philharmonie czy Carnegie Hall.  

Pennicot regularnie pojawia się w programie telewizyjnym „The Late Show with Stephen Colbert” jako członek Stay Human Band wraz z Jonem Batiste. Jego ewoluujące brzmienie jest wynikiem uduchowionego, wyrafinowanego podejścia do groove’u, które doskonalił w kościele, oraz zamiłowania do nieskrępowanej harmonicznej eksploracji.  

Skład:
Tivon Pennicott – Sax/Voice
Idris Frederick – Piano/Keys
Dean Torrey – Bass
Ken Salters – Drums 

Koncerty JAZZ TOP to najbardziej prestiżowe wydarzenia w Blue Note, które od lat wyznaczają główny nurt repertuaru. W jego ramach na naszej scenie grają najwybitniejsze artystki i światowej sławy muzycy, do tej pory byli to m.in. Kenny Garrett, Brad Mehldau, Randy Brecker, Aaron Parks, Mike Stern, Jan Ptaszyn Wróblewski, Jack DeJohnette. Koncerty pod tym szyldem, to za każdym razem jazzowe święto w Blue Note. 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!