Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

08.11.2023 | środa

The
look of love

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
59 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Siedzący
Kategoria

The look of love – przeboje Burta Bacharacha 

W programie koncertu „The look of love” znajdują się znane piosenki wybitnego amerykańskiego kompozytora i pianisty Burta Bacharacha (trzykrotnego laureata Oscara za muzykę i sześciokrotnego laureata Nagrody Grammy). Wybrane z jego twórczości utwory zostaną wykonane w aranżacjach Piotra Kałużnego. Utrzymane są w różnych stylach muzycznych, m.in.: jazzowym, popularnym, funkowym i soulowym. W repertuarze usłyszymy takie przeboje jak: „That’s what friends are for”, „Raindrops keep falling on my head”, „Close to you”, „The look of love”, „Walk on by” i „I say a little prayer”. 

Wystąpią: 
Ewelina Rajchel – śpiew
Piotr Kałużny – fortepian, aranżacje
Bartek Kucz – bas
Maciej Burzyński – perkusja 

Ewelina Rajchel – piosenkarka, autorka piosenek, italianistka. Ukończyła studia na Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, filologię włoską na Uniwersytecie Śląskim oraz Dwuletnie Studium Piosenkarskie im. Cz. Niemena w Poznaniu. Laureatka konkursów wokalnych oraz zwyciężczyni „Szansy na sukces” z Anną Marią Jopek. Posiada w repertuarze liczne programy wokalne w różnych estetykach muzycznych. 

Piotr Kałużny – pianista, kompozytor, aranżer i dyrygent w orkiestrach rozrywkowych Polskiego Radia i Telewizji w Katowicach, Poznaniu oraz w big bandzie „Alex Band”. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej w Poznaniu. Twórca muzyki instrumentalnej, symfonicznej, teatralnej, filmowej oraz piosenek. Jest też autorem artykułów i recenzji w prasie muzycznej oraz podręcznika harmonii pt. „Skale muzyczne we współczesnej harmonii tonalnej”. Brał udział w licznych nagraniach radiowych, telewizyjnych i płytowych.   

Bartek Kucz – basista, pedagog, producent muzyczny. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Na co dzień jako basista, aranżer, producent, kierownik muzyczny bierze udział w wielu projektach artystycznych. 

Maciej Burzyński – perkusista, producent, realizator nagłośnienia i nagrań. Absolwent Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie perkusji jazzowej oraz w klasie perkusji klasycznej i realizacji dźwięku na Folkwang Universität Der Künste w Essen. Laureat licznych nagród indywidualnych i zespołowych na wielu festiwalach i konkursach muzycznych. 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!