Powiększ
Kontrast
wróć
  • organizator zewnętrzny
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

26.11.2023 | niedziela

Reni
Jusis

Otwarcie
klubu
18:00
Rozpoczęcie
koncertu
19:00
Cena biletów
95 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący
Kategoria
Album RENI JUSIS, „Trans Misja” okazał się wielkim sukcesem komercyjnym, a jego progresywne wówczas brzmienie, pozostaje nadal aktualne. Płyta dotarła do 4. miejsca OLiSu, stając się jednym z polskich muzycznych bestsellerów 2003 roku a także jedną z najważniejszych pozycji w historii polskiej muzyki klubowej. „Trans Misja” zdobyła również Fryderyka w kategorii album roku dance/elektronika/muzyka klubowa.

Z okazji jubileuszu – 20-lecia premiery płyty „Trans Misja”, zapraszamy na wyjątkową trasę klubową Re Trans Misja w 8 polskich miastach!

„Trans Misja” do jedna z moich najważniejszych płyt, wiele jej zawdzięczam. Promujący „Trans Misję” singiel „Kiedyś Cię znajdę” dotarł do pierwszego miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego, a płyta zdobyła Fryderyka 2003 w kategorii Muzyka klubowa i elektroniczna. Przed klubami ustawiały się długie kolejki, a publiczność doskonale już wiedziała jak tańczyć do rytmów, które ówcześnie graliśmy…

Jakiś czas temu usłyszałam w nocy w taksówce utwór „Wynurzam się” – intro otwierające ten album i byłam bardzo wzruszona. Nie spodziewałam się, że po tylu latach nasza muzyka nadal będzie brzmiała ciekawie… Jestem bardzo dumna z tej płyty i z decyzji, aby nie rezygnować z tego co podpowiada nam serce…” mówi RENI JUSIS.


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!