Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

15.11.2023 | środa

Przemysław
Hałuszczak

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
89 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Siedzący
Kategoria

Przemysław Hałuszczak jest muzykiem, kompozytorem, gitarzystą – wirtuozem stylu flamenco oraz latino. Studiował gitarę klasyczną w klasie prof. Henryka Jóźwiaka na Wydziale Instrumentalnym Akademii Muzycznej w Poznaniu. Dyplom magistra sztuki uzyskał w 1990 roku. Współpracował m. in. z Teatrem Nowym i Teatrem Wielkim w Poznaniu oraz z Polskim Teatrem Tańca. Koncertował w Niemczech, Szwajcarii, Rosji i Norwegii. 

W swoim dorobku ma płyty solowe oraz wspólne nagrania z zespołem Super Duo. Ponadto koncertował i uczestniczył gościnnie w wielu nagraniach zaprzyjaźnionych artystów, m. in. Henryka i Aleksandra Machalicy, Krzysztofa Krawczyka, Urszuli Sipińskiej, Hanny Banaszak oraz zespołu Arete. Wraz z Piotrem Soszyńskim współtworzył do 2018 roku zespół Super Duo. Obecnie daje solowe recitale gitarowe najczęściej w towarzystwie Kasi Kasprzak i Andrzeja Mazurka. Z Czarkiem Berą współtworzy Zespół Gitaroza. 

Wystąpią:
Przemysław Hałuszczak – gitara flamenco
Kasia Kasprzak – śpiew
Czarek Bera – gitara akustyczna 
Andrzej Mazurek – instrumenty perkusyjne 

Katarzyna Kasprzak – piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, dyplomowana aktorka scen muzycznych, charakteryzatorka teatralna. Jest artystką wrażliwie podchodzącą do świata i wyrażającą swoje przeżycia i emocje w sposób subtelny, a jednocześnie porywający. Otwarta na muzykę, która dotyka prawdy i porusza zmysły. 

Czarek Bera – muzyką pasjonował się od dziecka. Uczył się gry na akordeonie, a potem na fortepianie. Jego ukochanym instrumentem okazała się gitara, której sekrety odkrywał samodzielnie. Pierwsze kompozycje tworzył jako 13-latek. Założyciel i lider kilku zespołów muzycznych: Efekt, Lepkie Paluchy czy Kapitan Klops. Grał i śpiewał w zespole Zbieranina Blues Band, w latach 90. zajmował się recytacją i poezją śpiewaną. Pracował jako instruktor ds. amatorskiego ruchu artystycznego w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Poznaniu. W kolejnych latach jako instruktor w domach kultury rozpalał w młodych ludziach zamiłowanie do śpiewu i poezji.  Założyciel poznańskiego zespołu Wolny Elektron, w czerwcu 2018 roku zainicjował powstanie Gitarsów.pl. 

 Andrzej Mazurek – muzyk instrumentalista (perkusja, instrumenty perkusyjne), absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. Podczas studiów należał do Poznańskiego Zespołu Perkusyjnego prof. Jerzego Zgodzińskiego, członek Duńskiego Stowarzyszenia Perkusyjnego. W latach 1987-1989 pracował w Teatrze Muzycznym w charakterze muzyka orkiestrowego, a od 1989 został zatrudniony w Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu jako nauczyciel perkusji. Grał z zespołem Super Duo. W roku 1993 rozpoczął współpracę z Orkiestrą Zbigniewa Górnego. Współpracował również z orkiestrami Alex Band oraz Kukla Band, został współzałożycielem zespołu Musette Quartet. Od 1994 roku na stałe współpracuje z Hanną Banaszak, z którą dokonał licznych nagrań radiowych, telewizyjnych oraz płytowych.  

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!