Powiększ
Kontrast
wróć
  • organizator zewnętrzny
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

24.10.2024 | czwartek

Paula
Roma

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
89-99 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący
Kategoria

Po niewątpliwym sukcesie albumu „Ta, co płonie z Miłości”, intrygująca Paula Roma zaśpiewa na żywo 24 października w Blue Note.   

Album Pauli Romy „Ta, co płonie z Miłości” stanowi naturalne stylistyczne przedłużenie poprzedniego albumu „Cholerne pragnienie”, choć zdecydowanie przyprawiony został o bardziej różnorodne brzmienie instrumentalne oraz odważniejsze partie wokalne.   

 Tematem przewodnim albumu jest miłość ubrana w niezwykle poetyckie odcienie i zatopiona w intymnej konwersacji z samą sobą. Artystka rozszerzyła grono cenionych producentów pracujących nad tym albumem, zatem znajdziemy tu utwory produkowane przez Jurka Zagórskiego oraz Roberta Krawczyka (Dryskulla).   

 Unikatowe połączenie producenckie oraz sznyt liryczny Pauli Romy ponownie nawiązują dialog muzyczny na pograniczu bluesa, soulu oraz przyjemnego alternatywnego popu, dzięki czemu płyta jest niezwykle silnym kandydatem do topowego albumu polskiej sceny alternatywnej 2024 roku.  

Paula Roma to jeden z najmocniejszych debiutów ubiegłych lat i niewątpliwe odkrycie wśród artystów młodego pokolenia. Artystka zagrała na scenach najważniejszych festiwali w Polsce: Męskie Granie, Letnie Brzmienia, Edison. Album „Ta, co płonie z Miłości” został odtworzony przez słuchaczy milion razy zaledwie 3 tygodnie od jego premiery.  

 Koncert w Blue Note to kolejny z przystanków niezwykłej trasy „Tej, co płonie z Miłości”. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!