Powiększ
Kontrast
wróć
  • organizator zewnętrzny
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

18.04.2024 | czwartek

NEXT
FEST

Otwarcie
klubu
18:00
Rozpoczęcie
koncertu
18:45
Cena biletów
Typ koncertu
Stojący
Kategoria

Blue Note będzie jedną ze scen NEXT FEST Music Showcase & Conference 2024, który odbywa się w Poznaniu w dniach 18-20 kwietnia.

18 kwietnia w Blue Note zagrają:

18:45-19:15 Patryk Skoczyński
Tworzy nowoczesny pop, a wśród inspiracji wymienia takich artystów jak Bruno Mars, James Bay, Ed Sheeran, Tom Odell, Ben Howard czy Michael Jackson. Od małego zajmował się muzyką. Potem była szkoła muzyczna, występ w „The Voice Of Poland”, w końcu pierwsze single. Od tego czasu jego styl ewoluował, by dziś zachwycać świeżym melodyjnym brzmieniem i funkowym klimatem.

19:45-20:15 WOLSKA
Muzyką zainteresowała się już w wieku trzech lat. Dziś multiinstrumentalistka, kompozytorka i songwriterka ma na koncie ponad 200 tekstów i melodii. Tworzy alternatywny pop, opowiadając w swoich kawałkach zarówno o codziennych sprawach, jak i romantycznych porywach. Pełno w nich wrażliwości i nostalgii, ubranych w świeże brzmienia.

20:45-21:15 SaMa
Naprawdę nazywa się Magda Sałata i długo ukrywała przed innymi swój talent i intrygującą barwę głosu. Pokazała je w programie „The Voice of Poland”. I tak to się zaczęło. We wrześniu miał premierę singiel „Salad Story”. SaMa opowiada w nim o niełatwym zadaniu budowania relacji w świecie zdominowanym przez social media. Na co dzień swoimi obserwacjami dzieli się także na TikToku.

21:45-22:30 Sonbird
Czy indie rock może czymś zaskoczyć, a tym bardziej porwać słuchaczy w 2024 roku? Jak najbardziej pod warunkiem, że gra się go tak, jak robi to zespół Sonbird. Z jednej strony niebywale energetyczne i chwytliwe, z drugiej liryczne i melancholijne brzmienie kwartetu z Żywca zapewniło im przychylność krytyków i słuchaczy, co poskutkowało m.in. nominacją do Fryderyka za debiutancki album „Głodny”. Czy pięć lat później Sonbird zachowali młodzieńczy urok, a jednocześnie dojrzeli artystycznie? Przekonamy się podczas koncertu w ramach NEXT FEST.

Wstęp na koncerty tylko dla festiwalowiczów. Szczegóły dotyczące NEXT FEST znajdują się na stronie www.nextfest.pl.


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!