Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

17.02.2024 | sobota

Monika
Borzym

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
109-129 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący, Siedzący
Kategoria

„Kołysanki dla dorosłych” to pierwsza w karierze Moniki Borzym płyta ze standardami jazzowymi. Artystce towarzyszy trio złożone za znakomitych muzyków: Krzysztof Dys (fortepian), Michał Bryndal (perkusja), Max Mucha (kontrabas).  

Zmysłowe, oszczędne w formie interpretacje wybranych przez Monikę utworów tworzą niezwykły zbiór piosenek, które mają w zamyśle autorów aranżacji koić zmysły słuchaczy prowokując do relaksu i zasłuchania. 

Taki już los standardów, że można je interpretować na różne sposoby. Monika zrobiła to w bliskiej jej, sensualnej estetyce. Ciepły, niski głos artystki działa kojąco na zmysły i zaprasza do otwarcia się na przyjemności.  

Na płycie usłyszymy m.in. „Blame It On my Youth” – standard z 1934 roku skomponowany przez Oscara Levanta do słów Edwarda Heymana, „It Amazes Me” duetu Cy Coleman i Carolyn Leigh z 1958 roku, „Old Devil Moon” (Burton Lane & Yip Harburg 1947) czy „Kiss” hit napisany przez Prince’a w 1986 roku. 

„Chciałam nagrać album z muzyką, która będzie towarzyszyła słuchaczom w sensualnych momentach ich życia, która będzie ich stymulowała, pomagała w stworzeniu nastroju i przestrzeni na bliskość i przyjemność. Wierzę, że muzyka, która powstaje z wielkiej przyjemności, ma siłę wzbudzania przyjemności w odbiorcy. Wierzę, że nasycone namiętnością aranżacje i wykonania mają siłę, aby taką namiętność wzbudzić” – tak o swoim najnowszym projekcie mówi Monika.  

Skład:
Monika Borzym – wokal
Krzysztof Dys – fortepian
Michał Bryndal – perkusja
Max Mucha – kontrabas 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!