Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

28.10.2023 | sobota

Imienowski
Jazz Set

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
50-80 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący, Siedzący
Kategoria

Jazz Beatles | Imienowski Jazz Set

Imienowski od lat jest zafascynowany twórczością zespołu The Beatles. Po wielu sukcesach i koncertach zagranych w całej Europie i USA postanowił zmierzyć się z ich twórczością w jazzowych aranżacjach. Zapraszam do zapoznania się z informacjami o koncercie JAZZ BEATLES w wykonaniu zespołu Imienowski Jazz Set.

Zapraszamy na podróż prosto do Liverpoolu. Usłyszycie cały przekrój utworów skomponowanych przez członków tej legendarnej grupy: Can’t Buy Me Love, Hey Jude, Get Back, Let It Be, Michelle, Yesterday, Come Together i wiele innych znanych Wam przebojów. Powrót do największych hitów The Beatles w wykonaniu Imienowski Jazz Set będzie miło spędzonym wieczorem. The Beatles zainspirowali wielu muzyków jazzowych, również muzyków Imienowski Jazz Set. Utwory z różnych płyt zostaną zaprezentowane w zupełnie innej, niecodziennej, a czasem nieoczekiwanej perspektywie, w jazzowej interpretacji.   

W marcu ukazała się płyta Jazz Side of Abbey Roads. Znajduje się na niej repertuar wykonywany na koncertach.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!