Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

05.05.2024 | niedziela

Frank
McComb

Otwarcie
klubu
18:00
Rozpoczęcie
koncertu
19:00
Cena biletów
99-129 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Siedzący
Kategoria

Frank McComb to amerykański soulowo-jazzowy pianista, wokalista i kompozytor. Wirtuozerski poziom umiejętności wokalno-instrumentalnych uczyniły go nie tylko poszukiwanym muzykiem sesyjnym, ale także ulubieńcem scen soul, jazzu i R&B. Porównywany często w swojej barwie i lekkości brzmienia do Donny’ego Hathaway’a i Steviego Wondera. Frank McComb współpracował z wieloma renomowanymi artystami: Prince, Brandofr Marsalis, George Duke, Patrice Rushen, The Rude Boys, Phil Perry, Tommy Davidson, Fred Hammond. 

W latach 90. Frank McComb był wokalistą zespołu Buckshot LeFonque, z którym wypromował przebój „Another Day”. W 2003 roku Frank podpisał kontrakt z Malibu Sessions na wydanie drugiej płyty „The Truth Vol.1″. W 2004 roku wydał swoją trzecią płytę „Straight From The Vault”, wyprodukowaną i nagraną samodzielnie, która uzyskała tytuł najlepszego albumu roku w ramach „SoulTracks Readers Choice Award”. W latach 2006-2014 w ramach własnej wytwórni Boobeescoot Music Franka wydał 12 albumów. 

W 2023 roku Frank otrzymał nagrodę Soul Cafe Indie Soul Male Artist of the Year za uznany przez krytyków utwór „We Were Made For Us”. Frank McComb został wyróżniony przez Music Radar jako 27. najlepszy klawiszowiec wszech czasów.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!