Powiększ
Kontrast
wróć
  • Blue Summer Jazz Festival
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

21.07.2024 | niedziela

Cory
Henry

Otwarcie
klubu
18:00
Rozpoczęcie
koncertu
19:00
Cena biletów
159-199 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący
Kategoria

Cory Henry
Blue Summer Jazz Festival
Dziedziniec Zamkowy CK Zamek
(wejście od al. Niepodległości)

Cory Henry jest synonimem muzycznej doskonałości, kompozytorem, producentem i multiinstrumentalistą. Jego mistrzostwo na klawiszach jest bezprecedensowe, co czyni go pionierem kształtującym przyszłość muzyki. Czterokrotny zwycięzca Grammy, trzykrotnie nominowany jako solowy artysta, także w tym roku jako najlepszy alternatywny album jazzowy za „Live at the Piano”.  

Jego duch współpracy nie zna granic, łącząc siły z takimi gwiazdami jak Imagine Dragons, Smino i Lucky Daye. Jednak to najnowszy album Cory’ego, „Church”, naprawdę oddaje jego artystyczny styl. To składające się z 23 utworów arcydzieło muzyki gospel, wzbogacone talentem Raphaela Saadiqa, zespołu The Ton3s oraz poruszającą duszę obecnością jego babci i zmarłej matki, stanowi kronikę podróży młodego mężczyzny, który rozpoczyna swoje życie w Brooklynie w Nowym Jorku.  

Fani na całym świecie z niecierpliwością oczekują jego światowej trasy koncertowej „Music For Yo Soul! 2024”. Od wyprzedanych koncertów w Ameryce Północnej, po urzekające występy na najważniejszych festiwalach muzycznych – muzyczna odyseja Cory’ego Henry’ego nie zna granic. 

Koncert odbywa się w ramach Blue Summer Jazz Festival, czyli letniego projektu poznańskiego klubu Blue Note. W lipcu, sierpniu, a także we wrześniu na Dziedzińcu Zamkowy CK Zamek oraz w samym klubie odbędą się koncerty jazzowych gwiazd z kraju oraz zagranicy, a także szereg wydarzeń towarzyszących.  

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Blue Jazz”, dofinansowanego ze środków budżetowych miasta Poznania.
#poznanwspiera


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!