Powiększ
Kontrast
wróć
  • organizator zewnętrzny
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

28.09.2023 | czwartek

Ars
Latrans Orchestra

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
95 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący
Kategoria

Ars Latrans Orchestra | Czas Na Teatr

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków. Występowali na różnych festiwalach, m.in. Letnie Brzmienia, Edison Festival, Męskie Granie.

Skład podstawowy ARS LATRANS Orchestry to:

Runforrest (Grzegorz Wardęga)
Odet (Aleksandra Dąbrowska)
dybiński (Nikodem Dybiński)
Gypsy and the Acid Queen (Kuba Jaworski)
koko die (Konrad Nikiel)
Clock Machine/kidei (Jakub Wojtas i Piotr Wykurz)

Artyści wykonają utwory z płyty Y2K. To mieniące się kolorami muzyczne historie, którym przez pryzmat przeszłości artyści nadali łatkę teraźniejszości. Warstwa muzyczno-liryczna stanowi odzwierciedlenie pewnego procesu przemiany, która dokonywała się w każdym z nas na przełomie lat 90 i 00, w momencie wchodzenia w nieznane, naznaczone obawą, jak i obdarzone cudowną nadzieją na nowe, lepsze jutro w nadchodzącym tysiącleciu.

Nawet jeżeli nie pamiętacie co (nie) wydarzyło się w latach 2000, to za sprawą, muzyki, tańca, opowieści i scenografii, ARS LATRANS przeprowadzi Was przez niedaleką przeszłość, pobudzając wszystkie zmysły. Wspólnie poczujemy smak i rytm tamtych lat, zanurzymy się w świat z początków Internetu, wrócimy do przepowiedni i projekcji na przyszłość. Jeżeli lata 2000 wywołują w Was ciekawość, albo po prostu lubicie dobrze się bawić, to nie może Was zabraknąć na tym koncercie.


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!