Powiększ
Kontrast
wróć
  • nowi mistrzowie
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

13.10.2023 | piątek

ZK
Collaboration

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
60-80 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący, Siedzący
Kategoria

ZK Collaboration | Slow Food | Polish Jazz vol. 86

ZK Collaboration powraca z nowym albumem „Slow Food” debiutując tym samym w legendarnej serii Polish Jazz dla Warner Music Poland. Zespół w składzie Maciej Kądziela, Adam Zagórski, Mateusz Gawęda, Jakub Mizeracki i Roman Chraniuk odchodzi od koncepcji akustycznej i łączy smaki jazzu, punk-rocka i fusion, a ideologia slow food nabiera tutaj zupełnie innego muzycznego znaczenia. Utwory to bardzo starannie dopieszczone kompozycje posiadające skrajnie ostry, alternatywny i rockowy charakter, a wyimprowizowane partie solowe są niczym spoiwo międzygatunkowe, co daje wybuchową muzyczną całość.

Adam Zagórski i Maciej Kądziela, współliderzy zespołu ZK Collaboration, otwierają właśnie nowy, barwny rozdział w historii prestiżowej serii Polish Jazz. Nie należy on do mainstreamowych, a mnogość inspiracji i wpływów przyswojonych i przetworzonych przez każdego z muzyków w sposób organiczny jest zaskakująca.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 

Zdjęcie: Sisi – Jazzy Shooting 

Dofinansowano ze środków Miasta Poznania.


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!