Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

19.01.2024 | piątek

WILL
SANTT

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
49 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Siedzący
Kategoria

Will Santt, 21 latek z Brazylii, to wschodząca gwiazda bossa novy, z impetem torująca sobie drogę na brazylijskiej scenie muzycznej. Jako wokalista i multiinstrumentalista, Will stał się fenomenem w mediach społecznościowych dzięki własnym wersjom bossa novy, w których reinterpretuje utwory takich legend jak João Gilberto, Tom Jobim, Caetano Veloso i Gilberto Gil. 

W jego repertuarze znajdują się również dojrzałe autorskie utwory, komponowane w wielkim poszanowaniu dla tradycji i twórczości jego idoli. Will sięga głęboko do korzeni brazylijskiej muzyki popularnej, dodając nowoczesny sznyt i lekkość wokalną charakterystyczną dla mistrzów brazylijskiej piosenki. Ma już na koncie pierwszą, znakomicie przyjętą europejską trasę koncertową. W 2023 roku wydał swój debiutancki album „Meu Caminho” – to dzieło wypełnione intensywnym uczuciem jego miłości do muzyki, życia, prawdy i autentyczności. 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!