Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

10.04.2024 | środa

Tristan

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
79-89 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Siedzący
Kategoria

O muzyce zespołu Tristan najtrafniej można powiedzieć, że jest to „stary, dobry acid jazz”. W wykonaniu czołowych europejskich muzyków jazzowych i popowych nabiera ona specyficznego, nowoczesnego brzmienia. Funkowe, rytmiczne gitary, organy Hammonda, elektryczne pianino Fendera, syntezatory i instrumenty perkusyjne tworzą przyjemny nastrój i wyraziste tło dla pięknego głosu Jaycilee Teterissa, wokalistki zespołu.  

Z Tristanem łatwo przenieść się z powrotem do ciepłej, muzycznej atmosfery lat 70., odświeżonej orzeźwiającym powiewem współczesnych stylów. Doskonałej jakości nagrania zespołu i jego występy na żywo często wzbogaca i uatrakcyjnia sekcja instrumentów dętych, kwartet smyczkowy i chórek. 

W muzyce Tristana przewijają się wprawdzie motywy typowe dla takich grup jak TOTO, Tower of Power, Snarky Puppy i formacji wykonujących klasyczny acid jazz (np. Incognito czy Brand New Heavies). Zespół zyskuje coraz większe grono fanów dzięki swojemu niezwykłe energetycznemu groove’owi oraz wyjątkowej jakości kompozycji i aranżacji.  

Skład:
Jaycilee Teterissa – wokal,
Coen Molenaar – instrumenty klawiszowe,
Glenn Black – gitara,
Frans Vollink – gitara basowa,
Sebastiaan Cornelissen – perkusja. 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!