Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Ostatnie biletyOstatnie bilety
Data

11.11.2023 | sobota

Takuya
Kuroda

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
99-160 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący, Siedzący
Kategoria

Takuya Kuroda to japoński trębacz i aranżer jazzowy urodzony w Kobe. Opracował unikalne hybrydowe brzmienie, łączące jazz, funk, post-bop, fusion i hip hop. Podążając śladami swojego brata puzonisty grającego w big bandach, przeniósł się do Nowego Jorku, aby studiować jazz i muzykę współczesną w The New School na Union Square. To tutaj Takuya poznał wokalistę José Jamesa, z którym pracował nad projektami „Blackmagic” i „No Beginning No End”.  

Po ukończeniu studiów Takuya ugruntował swoją pozycję na nowojorskiej scenie jazzowej, występując z takimi gwiazdami jak Akoya Afrobeat, a w ostatnich latach z zespołem The Badder Band DJ Premiera. 

Takuya Kuroda wydał pięć albumów w ciągu ostatniej dekady umacniając swoją już solidną reputację na światowej scenie jazzowej. W 2011 roku ukazał się niezależnie wyprodukowany debiutancki album „Edge”, rok później „Bitter and High” i „Six Aces” nakładem P-Vine. W 2014 roku Takuya podpisał kontrakt z legendarną Blue Note Records na płytę „Rising Son”, pojawił się także w projekcie „Blue Note Voyage”. Jego piąty album „Zigzagger” został wydany nakładem wytwórni Concord, na którym pojawił się także Antibalas w nowej wersji klasyka Donalda Byrda „Think Twice”. W 2020 roku Takuya Kuroda powrócił ze swoim szóstym albumem „Fly Moon Die Soon”. 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!