Powiększ
Kontrast
wróć
  • organizator zewnętrzny
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

03.10.2024 | czwartek

Salvador
Sobral

Otwarcie
klubu
18:00
Rozpoczęcie
koncertu
19:00
Cena biletów
150 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący
Kategoria
Salvador Sobral to wybitny portugalski wokalista, który zdobył międzynarodową sławę po zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2017 roku prezentując utwór „Amar pelos dois”. Jego muzyka to wyjątkowe połączenie jazzu, bossa novy i fado, które w połączeniu z jego głębokim, emocjonalnym głosem tworzą niezapomniane wrażenia. Sobral ceniony jest również za swoją autentyczność i charyzmę, które eksponuje szczególnie na scenie. Swoją muzyką rozpieszcza słuchaczy na całym świecie.
Trasa Koncertowa w Polsce:
Artysta odwiedzi cztery miasta, gdzie zaprezentuje swoje najpiękniejsze utwory, również te z najnowszego albumu – „TIMBRE”.
Przed Państwem niepowtarzalna okazja, by zobaczyć jednego z najbardziej uzdolnionych artystów współczesnej sceny muzycznej. Przygotujcie się na wieczór pełen emocji i pięknych melodii, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.
Kraków – 2 października 2024, Nowohuckie Centrum Kultury
Poznań – 3 października 2024, Blue Note
Gdańsk – 4 października 2024, aMuz
Warszawa – 5 października 2024, Nowa Miodowa, Sala Koncertowa ZPSM nr 1
Nowy album TIMBRE
TIMBRE jest długo oczekiwanym powrotem Sobrala. Czwarty album studyjny portugalskiego muzyka zawiera 11 nowych, oryginalnych utworów, z czego 10 zostało napisanych we współpracy z Leo Aldreyem, również odpowiedzialnym za produkcję albumu.
„al llegar” – stworzony w duecie z Jorge Drexlerem, wydany 14 kwietnia, to pierwszy singiel z nowego albumu, który ukazał się 29 września 2023 roku.
Wystąpią:
Salvador Sobral (wokal, fortepian), Katerina L’Dokova (fortepian), André Rosina (kontrabas), Eva Fernandez (saksofon), Joel Silva (perkusja), André Santos (gitara)

Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!