Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

05.04.2024 | piątek

Quiet
Colors

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
89-99 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Siedzący
Kategoria

Quiet Colors to przełomowy duet jazzowy składający się ze znakomitego argentyńskiego perkusjonisty Marcelo Woloskiego i intrygującej wokalistki, pianistki i wykładowczyni słynnego Berklee College of Music, Joanny Kucharczyk. Wywodzący się z różnych, lecz bogatych w tradycje muzyczne światów, wspólnie tworzą charakterystyczne i urzekające brzmienie. 

Marcelo Woloski, doświadczony perkusista i perkusjonista, trzykrotnie zdobył prestiżową nagrodę Grammy jako zasłużony członek zespołu Snarky Puppy. Jego niekonwencjonalne podejście do instrumentacji oraz zdolność do łączenia tradycyjnych rytmów z Ameryki Południowej (m.in. chacarera, lando, candombe) z innymi gatunkami muzycznymi uczyniła go ulubieńcem publiczności na całym świecie. 

Z kolei Joanna Kucharczyk, korzystając ze swojego doświadczenia w europejskim jazzie, tworzy eklektyczne i przejmujące melodie, które w połączeniu z minimalistycznym, a jednocześnie bogatym akompaniamentem fortepianu, tworzą interpretacje, które głęboko rezonują ze słuchaczami. Jej głos jest kolejnym instrumentem w dwuosobowej orkiestrze Quiet Colors.  

Ich debiutancki album „Why” doskonale prezentuje ich wspólny potencjał, a “Do You Like It Here”, utwór w którym gościnnie wystąpiła wielokrotnie nominowana do Grammy Becca Stevens dodatkowo rozświetla album. Koncerty duetu spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności m.in. podczas Barcelona Jazz Festival, prestiżowej serii koncertów Live in Muri (Szwajcaria), w Argentynie, Urugwaju, Ekwadorze, Danii i USA. Quiet Colors to orzeźwiające i inspirujące brzmienie na światowej scenie jazzowej. 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!