Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

13.12.2023 | środa

Piotr
Bukartyk

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
99-119 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Siedzący
Kategoria

Piotr Bukartyk | Ja wolny człowiek 

Piotr Bukartyk to w świecie polskiej piosenki postać absolutnie wyjątkowa. Znakomity autor i kompozytor wykonywanych przez siebie piosenek, od lat wymyka się prostym klasyfikacjom, z upodobaniem mieszając muzyczne style. Przyrządzony w ten sposób koktajl przyprawia monologami – pikantnymi, ale nieprzekraczającymi granic dobrego smaku. Przyjdźcie spróbować! 

Pisze do rymu i układa do niego melodie, a potem to śpiewa. Od szesnastu lat współpracuje z Wojciechem Mannem, który jest jego pierwszym recenzentem. Występuje w duecie z Krzysztofem Kawałko, Maciejem Kortasem (gitara) lub z zespołem AJAGORE. Ma też swój Fanklub. 

To oczywiste, że uwielbia się chwalić i mógłby tu godzinami rozprawiać o swoich wiekopomnych osiągnięciach, ale ponieważ pisząc to patrzy sobie na ręce, doda tylko, że żadna z ponad sześciuset napisanych piosenek nie przyniosła mu jak dotąd większych pieniędzy, a poza tym jest łysy i – jak twierdzi żona – mógłby trochę schudnąć. 

My zaś zaślepieni talentem Piotra Bukartyka tych drobiazgów nie widzimy, czekamy na wolnego człowieka, mistrza słowa i rymu! 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!