Powiększ
Kontrast
wróć
  • organizator zewnętrzny
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

20.04.2024 | sobota

NEXT
FEST

Otwarcie
klubu
18:00
Rozpoczęcie
koncertu
18:30
Cena biletów
Typ koncertu
Stojący
Kategoria

Blue Note będzie jedną ze scen NEXT FEST Music Showcase & Conference 2024, który odbywa się w Poznaniu w dniach 18-20 kwietnia.

20 kwietnia w Blue Note zagrają:

18:30-19:15 Tomasz Ziętek
Pochodzący z Inowrocławia 34-latek ma wszystko, by w świecie muzyki osiągnąć równie wiele, co w kinematografii, z którą na razie jest bardziej kojarzony. Wokalista i gitarzysta zespołu The Fruitcakes, a do tego tekściarz, producent i kompozytor, który swój wszechstronny talent udowadnia na tegorocznym, solowym debiucie zatytułowanym „Some Old Songs”. Przyjmując formułę singer-songwritera, Ziętek w błyskotliwy sposób połączył wpływy alt country, americany, folku, bluesa i country, co poskutkowało niezwykle spójnym i przyjemnym w odbiorze materiałem.

19:45-20:30 Kosmonauci
W ich brzmieniu miesza się wiele współczesnych wpływów, zamkniętych w jednej, niesamowicie autorskiej wizji muzyki jazzowej. Uciekając od utartych schematów, lecz przemycając zarazem elementy standardów do nowoczesnej estetyki, Kosmonauci poruszają się po orbicie nieoczywistości, z których budują własny styl. Niewykluczone, że mamy do czynienia z jednym z najciekawszych jazzowych projektów nadchodzących lat.

21:00-22:00 Kinga Głyk
Czołowa polska basistka i kompozytorka, której talent i aspiracje celują w międzynarodowy sukces, o czym świadczy najnowszy album „Real Life”. Do pracy nad płytą artystka zaprosiła producentów będących laureatami nagród Grammy, członków zespołu Snarky Puppy czy instrumentalistów współpracujących z takimi postaciami jak Beyoncé, Lauryn Hill czy Stevie Wonder.

Wstęp na koncerty tylko dla festiwalowiczów. Szczegóły dotyczące NEXT FEST znajdują się na stronie www.nextfest.pl.


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!