Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

08.12.2023 | piątek

Mitch
& Mitch

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
99-139 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący, Siedzący
Kategoria

Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico | Amore assoluto per Ennio

Mitch & Mitch dwa lata po wydaniu „Frisco Moods EP” zabrali się za kompozycje Ennio Morricone. Wszystko zaczęło się w październiku 2020 roku od towarzyskiego spotkania w domu jednego z Mitchów. Kolejnym ważnym etapem tej historii było zaproszenie zespołu na urodziny Drugiego Programu Polskiego Radia, gdzie po raz pierwszy materiał został wykonany w pełnym wymiarze. 

Przez kilka kolejnych miesięcy dojrzewała decyzja o sformalizowaniu projektu i zarejestrowaniu płyty z ulubionymi utworami Maestro. Sesja miała miejsce pod koniec lipca 2021 roku w Studiu S4. Na repertuar albumu złożyły się tylko utwory z easy listeningowo/bossa novowego okresu twórczości Morricone (1969-1971), co znających dotychczasową podróż artystyczną Mitch & Mitch nie powinno zbytnio zaskoczyć. Premiera albumu „Amore assoluto per Ennio” odbyła się 23 września 2022 roku. Album ukazał się nakładem Jazzboy Records.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!