Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

02.12.2023 | sobota

Marek
Napiórkowski

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
79-129 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący, Siedzący
Kategoria

Marek Napiórkowski | Hipokamp

Tytuł jednej z ostatnich płyt Pierwszej Gitary Polskiego Jazzu – HIPOKAMP – nawiązuje do tajemniczego i nie do końca zbadanego obszaru, jakim jest ludzki mózg. Podobnie, osadzona w oryginalnym kontekście brzmieniowym, niezmiennie świeża i nowa muzyka gitarzysty, to spektrum tajemniczych i nieoczywistych barw. Album nominowany był do nagrody Fryderyk.

HIPOKAMP to album łączący wyrafinowane improwizacje jazzowe ze światem elektronicznych struktur dźwiękowych i intrygujących dialogów instrumentów perkusyjnych. Premierowe Trio, oparte na dźwiękach elektrycznej gitary, różnorakich analogowych syntezatorów (Jan Smoczyński) i stylowo brzmiącej perkusji (Paweł Dobrowolski), Napiórkowski postanowił wzbogacić obecnością multi-perkusjonisty – Brazylijczyka Luisa Ribeiro. Gościem specjalnym, który pojawił się na płycie, jest – ceniony w Europie i na świecie saksofonista jazzowy – Adam Pierończyk.  

 Zespół wystąpi w kwartecie:  

Marek Napiórkowski – gitary
Jan Smoczyński – syntezatory / inst. klawiszowe
Paweł Dobrowolski – perkusja
Bartek Miler – instrumenty perkusyjne 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!