Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Sold outSold out
Data

10.02.2024 | sobota

Marcin
Masecki Trio

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
99-129 zł
Sold out
Typ koncertu
Stojący, Siedzący
Kategoria

Marcin Masecki Trio prezentuje Boleros y más”! 

Kultura muzyczna Ameryki Łacińskiej jest ciągle obecna w życiu Marcina Maseckiego. Na najnowszym albumie Boleros y más”, w formacie klasycznego tria fortepianowego, artysta gra i śpiewa dla Państwa zestaw ulubionych boler meksykańskich, walców wenezuelskich, chórów brazylijskich i tang argentyńskich. 

Marcin Masecki spędził dzieciństwo w Popayan, małym miasteczku u podnóża Andów w Kolumbii. Później, na studiach w Bostonie, poznał Candelarię Saenz Valiente, dziewczynę z Buenos Aires. Wzięli ślub. Pół wieku wcześniej w Buenos Aires poznali się dziadkowie Maseckiego – babcia była córką dyrektora Banku Polskiego, a dziadka wypchnęła II wojna światowa. 

Marcin Masecki pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent, kurator, pedagog. Jego działalność obejmuje szerokie spektrum stylistyczne, a wirtuozowskie łączenie gatunków oraz łamanie granic między sztuką wysoką a rozrywkową to znaki rozpoznawcze. Regularnie koncertuje z repertuarem jazzowym i klasycznym. Jest stałym kuratorem warszawskiego życia muzycznego. Masecki pisze również do filmu oraz do teatru. Jest laureatem Orła za muzykę do filmu Powrót do tamtych dni Konrada Aksynowicza. Był aranżerem, kompozytorem i konsultantem muzycznym przy filmie Zimna Wojna Pawła Pawlikowskiego. Stworzył też ścieżki dźwiękowe do filmów O zwierzętach i ludziach Łukasza Czajki, Fuck For Forrest Michała Marczaka, oraz Obce Niebo Dariusza Gajewskiego. 

Skład:
Marcin Masecki – fortepian, śpiew
Max Mucha – kontrabas
Jerzy Rogiewicz – perkusja 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!