Powiększ
Kontrast
wróć
  • organizator zewnętrzny
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

12.12.2023 | wtorek

Kasia
Lins

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
89 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący
Kategoria

Kasia Lins | Zabójcza Trasa

Po trzyletniej przerwie wydawniczej Kasia Lins powraca z nowym studyjnym albumem! Premierze płyty „OMEN” towarzyszy Zabójcza Trasa koncertowa, która 12 grudnia dotrze do Poznania. Artystka zagra w poznańskim klubie Blue Note.

Albumem „OMEN” Kasia Lins wyraźnie przypieczętowuje swój wyrazisty styl, znany nam choćby z poprzedniego wydawnictwa „Moja wina”, jednocześnie dając odczuć świeżość w podejściu do brzmienia i aranżu. Zauważalne jest korzystanie z nowych środków wyrazu, zminimalizowanie warstwy instrumentalnej, a niekiedy nawet wokalna powściągliwość. Jesienna trasa koncertowa będzie okazją do posłuchania na żywo m.in. singli zapowiadających album – „Nieba nie ma”, „Persefona” czy „Do śmierci mamy czas”, który ma już ponad 450 tysięcy odtworzeń w serwisie Spotify.

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2020 roku wydała bardzo dobrze przyjęty album „Moja Wina”, czyli zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. W nowych utworach Artystka pozostaje wierna charakterystycznej dla siebie stylistyce muzyczne, ale słychać, że wychodzi z mroku i pokazuje kobiecość w wydaniu femme fatale.


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!