Powiększ
Kontrast
wróć
  • organizator zewnętrzny
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

25.11.2023 | sobota

Ignacy

Otwarcie
klubu
18:00
Rozpoczęcie
koncertu
19:00
Cena biletów
70 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący
Kategoria

IGNACY | Central Park Tour

IGNACY znany z muzycznych osiągnięć ostatniego roku zaprasza na swoją pierwszą trasę koncertową promującą jego debiutancki album “Central Park”, którego premiera zaplanowana jest na 20 października 2023!

“Central Park” jest dla IGNACEGO symbolicznym miejscem muzycznych spotkań, do którego chce Was zaprosić i pokazać eklektyczną formę wyrazu i swoją wrażliwość.

IGNACY w tym roku dał się już poznać na żywo m.in. w magicznym solo akcie, którym supportował akustyczną trasę grupy LemON, a także występami ze swoim zespołem na festiwalach takich jak: Letnie Brzmienia, Edison Festival, Festiwal Jabłonki, Łódź Summer Festival, czy swoją obecnością na Głównej Scenie Męskiego Grania.

Już tej jesieni odwiedzi 7 miast w Polsce: Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawę, Gdańsk i Szczecin! Na koncertach z trasy nie zabraknie znanych utworów z rozgłośni radiowych takich jak: “Czekam na Znak”, który w zawrotnym tempie zdobył status platynowej płyty i został nominowany do Nagrody Fryderyk 2023. “To co mam” i “Samoloty”, które także szturmem podbiły listy przebojów również znajdą swoje miejsce na debiutanckim albumie IGNACEGO oraz na trasie w nowych, nietuzinkowych aranżacjach.


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!