Powiększ
Kontrast
wróć
  • funk odyssey
  • impreza taneczna
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

23.09.2023 | sobota

Nick
Sinckler

Otwarcie
klubu
20:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
30 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący
Kategoria
Let’s dance! Ruszamy z nowym, funkowym cyklem imprez w Blue Note! Zapraszamy Was na premierową noc z koncertem Nicka Sincklera oraz DJ-setami z selekcją najlepszych funkowych brzmień lat 70. i 80. od DJ Busha!

Funk Odyssey zabierze Was w roztańczoną podróż po krainie funku i niesamowitej energii tej muzyki! Blue Note od zawsze był przystanią dla różnorodnych dźwięków i koncertowych cykli, więc Funk Odyssey jest zarówno powrotem do korzeni, a jednocześnie czymś zupełnie nowym.

Gwiazdą pierwszej odsłony Funk Odyssey będzie Nick Sinckler, który właśnie wyruszył w trasę z najnowszym projektem „Groove Vibez’ & Funky Delight”. To muzyczna bomba, która łączy w sobie wszystko, co Nick muzycznie czuje i buduje od lat – soul, funk R&B i pop! Z Nickiem na scenie wystąpi jego zespół pod kierunkiem Tomasza Mądzielewskiego. To muzycy, którzy tworzą ten projekt z pasją i zaangażowaniem świetnie się przy tym bawiąc – Kamil Barański, Maciej Magnuski, Szymon Klekowicki, Jarek Kaczmarczyk, Dobrosław Jabłoński, Bartek Pająk, Piotr Gozdek.

IT’S TIME TO MOVE, IT’S TIME TO GROOVE!

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!