Powiększ
Kontrast
wróć
  • funk odyssey
  • impreza taneczna
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

16.12.2023 | sobota

Li’Nards
Many Moods

Otwarcie
klubu
20:00
Rozpoczęcie
koncertu
21:00
Cena biletów
30 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący
Kategoria

Wyrusz w funkową odyseję 🪩 Przed nami trzeci wieczór cyklu Funk Odyssey – tym razem za sterami Li’Nards Many Moods oraz DJ Strugi Woogie Boogie! Jeśli wybieracie się tej nocy do Blue, rekomendujemy wygodne buty do tańca 🕺 

Li’Nards Many Moods to projekt muzyczny, którego liderem jest Li’Nard Jackson, legenda nowojorskiego funku. Jest uznawany za geniusza w sztuce dynamiki, występów na żywo oraz za wszechstronnego gitarzystę basowego, wokalistę, autora tekstów piosenek i producenta wyjątkowych standardów artystycznych. Li’nard’s Many Moods ma silną pozycję i można go zobaczyć w klubach w Nowym Jorku i na całym świecie. Li’nard aktualnie żyje i tworzy w Warszawie, gdzie kontynuuje projekt Li’nard’s Many Moods w międzynarodowym towarzystwie najlepszych, warszawskich muzyków.  

DJ Strugi Woogie Boogie swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2004 roku krótkim epizodem w rapie oraz jako producent beatów. Tancerz w ekipie Bboyingowej Spontan Funky Sh!t oraz DJ lubujący się w funku i rapie, jednakże nie zamykający się na inne gatunki muzyczne. Rezydent Rewirów i doświadczony partyrocker, który rozkręca/ł imprezy w wielu, nie tylko poznańskich, klubach. Grał koncerty przed m.in. O.S.T.R., Procentee, Kękę, Dwa Sławy, Mioush, Okoliczny Element. 

Rozkład jazdy:
20:00 otwarcie klubu
21:00 funkowa rozgrzewka z DJ Strugi Woogie Boogie
21:30 koncert Li’nards Many Moods i DJ sety DJ Strugi
00:00 afterparty z DJ Strugi

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!