Powiększ
Kontrast
wróć
  • funk odyssey
  • impreza taneczna
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

21.10.2023 | sobota

Bartek
Królik

Otwarcie
klubu
20:00
Rozpoczęcie
koncertu
21:00
Cena biletów
30 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący
Kategoria

Wyrusz w funkową odyseję! 🕺 Przed nami kolejny epicki wieczór z bandem na żywo i funkowymi DJ-setami. Zapraszamy na nowy cykl koncertowo-taneczny w Blue Note Poznań – raz w miesiącu wyruszymy w muzyczną podróż, której za każdym razem przewodzić będzie inny artysta. W październiku sekcję koncertową rozkręci tym razem Bartek Królik, a za funkową didżejką stanie: DJ Margin.

Bartek Królik od lat obecny jest na rynku muzycznym jako uznany producent, kompozytor i basista. Pracował z większością rodzimej sceny, tworząc podwaliny pod polskie wydanie muzyki soul i r&b. Na swojej najnowszej płycie, której premiera planowana jest na jesień, tworzy suitę na mroczne czasy. Krótkimi wokalnymi mantrami chce rozgrzewać samotne dusze, a barokowym housem i nu disco – parkiety.

W czasach zimnych, zdehumanizowanych trapów i dekadenckiego rocka, przenosi tam, gdzie ciepło vintegowych beatow, pulsujących basów, smyków i gitar opowiadają nam historię ludzkich marzeń o pokoju i jedności. Inspirowany formami muzyki klasycznej, tanecznym housem, romansuje z french touchem, synth wavem i muzyką filmową. Polski smog miesza się tutaj z ciepłem i kolorem starych klubów disco.

Koncertowe wejścia Bartka Królika przeplatane będą tanecznymi DJ-setami w wykonaniu DJa Margina, który przygotuje na tę okazję selekcję najlepszych funkowych brzmień lat 70. i 80. Człowiek dwojga imion, rodzony w latach 70. w Poznaniu. Wołają za nim Margin, choć nikt do końca nie wie dlaczego. Radiowy entuzjasta, pismak, szperacz płytowy, odkrywca nowego, badacz starego. Stały gość poznańskich Rewirów czy Meskaliny. Fan starego i nowego, elektroniki i klasyki. Serwuje r&b, soul, funk, disco, house, break beat oraz remixy i edity znanych lub mniej znanych artystów.

Rozkład jazdy:
19:00 otwarcie klubu
20:00 funkowa rozgrzewka z DJ Margin
21:00 koncert Bartka Królika i DJ sety DJ Margin
23:30 afterparty z DJ Margin

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!