Powiększ
Kontrast
wróć
  • organizator zewnętrzny
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

04.04.2024 | czwartek

Baranovski

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
69-89 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Stojący
Kategoria

Od debiutu BARANOVSKIEGO minęło 5 lat. W tym czasie wokalista, muzyk, songwriter i producent wydał dwa albumy. Pierwszy zatytułowany „Zbiór” ukazała się w 2019 roku i uzyskała status Złotej Płyty. To na nim znalazły się przebojowe single „Dym”, „Luźno”, „Zbiór” i „Czułe miejsce”.

Dwa lata później swoją premierę miał uhonorowany Platyną drugi album BARANOVSKIEGO zatytułowany „BARANOVSKI 2”. Z niego pochodzą kolejne hitowe piosenki: „Momenty”, „Wolność”, „Nie mamy nic” i przede wszystkim „Lubię być z nią”. Ten ostatni singiel był jednym z największych przebojów 2020 roku – dotarł do pierwszego miejsca listy najczęściej granych piosenek w radiu w Polsce, klipy do piosenki w wersjach albumowej i akustycznej zaliczyły do tej pory blisko 70 milionów wyświetleń na YouTube.

W międzyczasie BARANOVSKI był kilkukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka, wystąpił w hitowym filmie „Teściowie”, a ze swoim zespołem zaliczył występy na najważniejszych festiwalowych scenach na kraju.

16 lutego 2024 ukaże się trzeci album BARANOVSKIEGO zatytułowany „Ucieczki i powroty”. Znajdzie się na nim 10 premierowych piosenek, jak zwykle samodzielnie skomponowanych, napisanych i wyprodukowanych przez tego jednego z najbardziej przebojowych autorów w polskiej muzyce pop ostatnich lat.


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!