Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

10.01.2024 | środa

Atempo
Trio

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
79 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Siedzący
Kategoria

Atempo Trio zagrało w Polsce dotychczas tylko jeden koncert. Znakomite przyjęcie spowodowało decyzję o powrocie. To niezwykła okazja do spotkania z muzykami z Izraela, którzy bardzo rzadko koncertują w Polsce.  

Trio łączy w sobie zróżnicowane elementy, charakterystyczne dla kraju, z którego pochodzą instrumentaliści. Można w niej usłyszeć m.in. rytmy i skale arabskich, bałkańskich oraz śródziemnomorskich ludów, a także wplecione w nie afrykańskie i afro-karaibskie sekwencje. 

Yoav Lachovitzky, swoim najnowszym albumem zarejestrowanym niedawno w Amsterdamie, po raz kolejny udowodnił, że jest nie tylko genialnym perkusistą, ale także utalentowanym kompozytorem. Itay Abramowitz występował na całym świecie, dał się poznać jako muzyczny partner wspierający na scenie gwiazdy pierwszej wielkości: Yasmin Levy, Pablo Rosenberg i David Broza. Natomiast basista Alon Stern wnosi do tria spoiwo i groove, które charakteryzują grę formacji. 

Skład:  

Itay Abramowitz – fortepian
Alon Stern – bas
Yoav Lachovitzky – perkusja 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!