Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

15.06.2024 | sobota

Tatiana
Eva-Marie

Otwarcie
klubu
18:00
Rozpoczęcie
koncertu
19:00
Cena biletów
109-129 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Siedzący
Kategoria

Tatiana Eva-Marie, okrzyknięta przez magazyn Vanity Fair „milenialką, którą wstrząsnęła sceną jazzową”, jest transatlantycką bandleaderką, wokalistką i aktorką mieszkającą na nowojorskim Brooklynie.  

Najbardziej znana z prowadzenia Avalon Jazz Band – zespołu o paryskim klimacie vintage, który zgromadził 80 milionów wyświetleń na YouTube. Jej zainteresowania doprowadziły ją do zgłębienia szerokiej gamy stylów muzycznych, od popu z lat 30. XX wieku po nowoczesny jazz. Jej śpiew jest inspirowany francuskim i romskim dziedzictwem, zamiłowaniem do paryskiej sceny artystycznej z okresu od lat 20. do 60., pasją do muzyki cygańskiej i głębokim związkiem z Great American Songbook.  

Przez pryzmat tego muzycznego kalejdoskopu odkrywa muzykę Django Reinhardta, Sidneya Becheta, Cole’a Portera i innych kompozytorów, którzy byli początkami francuskiego jazzu, dodając do tego własne oryginalne teksty i aranżacje. 

W 2024 roku w Szwajcarii będzie miała miejsce premiera opery, w której Tatiana Eva-Marie po raz pierwszy wystąpi jako librecistka. W tym roku planowana jest także premiera albymu„Djangology”. 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!