Powiększ
Kontrast
wróć
  • koncert
Bilety dostępneBilety dostępne
Data

17.10.2024 | czwartek

Quinn
Oulton

Otwarcie
klubu
19:00
Rozpoczęcie
koncertu
20:00
Cena biletów
89-109 zł
Kup bilet
Typ koncertu
Siedzący
Kategoria

Pochodzący z południowego Londynu multiinstrumentalista, wokalista i producent Quinn Oulton znany jest z unikalnej mieszanki elektroniki, indie i jazzu. Jego ostatnie wydawnictwa wprowadzają do tego miksu współczesne elementy R&B, takie jak mocno zmieniony wokal, pocięte gitary akustyczne i szybka perkusja. 

Jego debiutancki album „Alexithymia” został wydany w 2022 roku, otrzymując krajowe wsparcie radiowe od Gillesa Petersona i Hueya Morgana (6 Music), Jacka Saundersa i Sian Eleri (BBCR1), a także Jamiego Culluma (BBCR2) i Jamz Supernova (BBC1X). Zawiera utwory z udziałem Mosesa Boyda i Genevieve Artadi, a na wersji deluxe albumu gościły piosenkarki Ella Grace i Monika Martin. Ostatnio wspierał takich artystów, jak Jamie Cullum, KNOWER i Laura Misch. 

Quinn również koncertuje i regularnie pojawia się w radiu i telewizji, grając na saksofonie u boku nominowanego do nagrody Mercury 2020 Mosesa Boyda, a także występuje z takimi artystami jak Priya Ragu, Yellow Days, Theon Cross i Conor Albert. 


Podobne wydarzenia

Zapisz się na nasz

Newsletter

i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami!

    Dziękujemy!